Joomla Templates and Joomla Extensions by zootemplate.Com

Nogometni savez Zadarske županije Nogometni savez Zadarske županije

MNŽL PIONIRI ZD-GS-ŠI 17/18

Kolo: 16


SC Olimpija / Vodice   

VODICE 2   

ARBANASI  

0 : 0

BALINOVAC / Gospić   

GOSPIĆ 91 2   

VELEBIT (B)  

odgođeno

Bravarići / Novigrad   

NOŠK   

SABUNJAR  

7 : 0

Mile Čulina / Pridraga   

HAJDUK (P)   

ZADAR S.D.D. 2  

0 : 13

Drežlovac / Glavica   

VRČEVO   

BIBINJE  

3 : 0

Vlačine / Škabrnja   

SV MIHOVIL   

ZEMUNIK  

5 : 1

Dragovoljca / Poličnik   

DRAGOVOLJAC   

ZLATNA LUKA  

odgođeno

Krč / Pakoštane   

PAKOŠTANE   

HV POSEDARJE  

1 : 9


Kolo: 17

 

Krč / Pakoštane   

PAKOŠTANE   

VODICE 2  

odgođeno

Gordan Demo / Posedarje   

HV POSEDARJE   

DRAGOVOLJAC  

odgođeno

Dešenj / Sukošan   

ZLATNA LUKA   

ZEMUNIK  

odgođeno

Na Foši / Sutomišnica   

SV MIHOVIL   

VRČEVO  

5 : 1

Franka Lisice / Bibinje   

BIBINJE   

HAJDUK (P)  

odgođeno

Bagat / Zadar   

ZADAR S.D.D. 2   

NOŠK  

odgođeno

Sabunike / Privlaka   

SABUNJAR   

GOSPIĆ 91 2  

0 : 6

Gradski stadion / Benkovac   

VELEBIT (B)   

ARBANASI  

odgođeno


Kolo: 18

 

SC Olimpija / Vodice   

VODICE 2   

VELEBIT (B)  

25.02.2018 11:00

Bagat / Zadar   

ARBANASI   

SABUNJAR  

25.02.2018 11:00

BALINOVAC / Gospić   

GOSPIĆ 91 2   

ZADAR S.D.D. 2  

odgođeno

Bravarići / Novigrad   

NOŠK   

BIBINJE  

odgođeno

Na Foši / Sutomišnica   

SV MIHOVIL   

HAJDUK (P)  

25.02.2018 11:00

Drežlovac / Glavica   

VRČEVO   

ZLATNA LUKA  

25.02.2018 11:00

Lužine / Zemunik   

ZEMUNIK   

HV POSEDARJE  

25.02.2018 11:00

Dragovoljca / Poličnik   

DRAGOVOLJAC   

PAKOŠTANE  

25.02.2018 11:00


 

Tablica

1

ZADAR S.D.D. 2    

16

16

0

0

100

9

91

48

     

2

GOSPIĆ 91 2    

16

15

0

1

135

5

130

45

     

3

NOŠK    

16

13

0

3

101

17

84

39

     

4

SV MIHOVIL    

17

12

1

4

59

28

31

37

     

5

HV POSEDARJE    

16

12

0

4

70

29

41

36

     

6

VODICE 2    

16

10

1

5

56

15

41

31

     

7

VELEBIT (B)    

15

9

1

5

57

25

32

28

     

8

ARBANASI    

16

7

4

5

44

17

27

25

     

9

SABUNJAR    

17

8

0

9

35

62

-27

24

     

10

DRAGOVOLJAC    

15

6

0

9

38

47

-9

18

     

11

ZEMUNIK (-1)    

16

4

0

12

22

76

-54

11

     

12

VRČEVO    

17

3

2

12

14

88

-74

11

     

13

HAJDUK (P)    

16

3

0

13

19

115

-96

9

     

14

BIBINJE    

16

2

2

12

14

65

-51

8

     

15

ZLATNA LUKA    

15

1

3

11

9

69

-60

6

     

16

PAKOŠTANE    

16

0

0

16

8

114

-106

0

     

 

glasnik2