Joomla Templates and Joomla Extensions by zootemplate.Com

Nogometni savez Zadarske županije Nogometni savez Zadarske županije

3. HNL-JUG KADETI ZD - ŠI 17/18

Kolo: 11


Velebita / Gračac   

VELEBIT (G)   

SABUNJAR  

6 : 3

 

SC Olimpija / Vodice   

VODICE   

ZAGORA  

4 : 0

 

pod Trvđavom / Knin   

DINARA   

ZADAR S.D.D. 2  

2 : 0

 

Gradski stadion / Benkovac   

VELEBIT (B)   

DEBELJAK  

3 : 0

 

Kraj pruge / Kistanje   

Janjevo   

ARBANASI  

2 : 2

 

Kolo: 12

 

Kraj pruge / Kistanje   

Janjevo   

DEBELJAK  

10.03.2018 13:00  

Gradski stadion / Benkovac   

VELEBIT (B)   

ZADAR S.D.D. 2  

10.03.2018 13:00  

pod Trvđavom / Knin   

DINARA   

ZAGORA  

10.03.2018 13:00  

SC Olimpija / Vodice   

VODICE   

SABUNJAR  

10.03.2018 13:00  

Velebita / Gračac   

VELEBIT (G)   

DOŠK  

10.03.2018 13:00  


 

Tablica

1

DINARA    

10

8

2

0

42

8

34

26

     

2

VELEBIT (B)    

10

7

2

1

39

8

31

23

     

3

VODICE    

10

6

2

2

27

13

14

20

     

4

ZADAR S.D.D. 2    

10

6

1

3

36

10

26

19

     

5

ARBANASI    

10

6

1

3

31

15

16

19

     

6

VELEBIT (G)    

10

4

1

5

24

30

-6

13

     

7

DEBELJAK    

10

4

0

6

18

33

-15

12

     

8

Janjevo (-1)    

10

3

2

5

23

25

-2

10

     

9

ZAGORA (-1)    

10

3

1

6

23

34

-11

9

     

10

SABUNJAR    

10

1

0

9

19

54

-35

3

     

11

DOŠK    

10

1

0

9

10

62

-52

3

     

 

ČESTITAMO HNK DINARA - KNIN NA OSVAJANJU JESENSKOG NASLOVA !!!

 

LISTA STRIJELAC

14 Jurica Petar (VELEBIT (B)), Karna Srećko (DINARA)

9 Komazec Arijan (DINARA), Mitrović Kristian (ARBANASI), Tabula Andrej Ivan (ZAGORA)

7 Andrić Mateo (VELEBIT (G)), Barić Đani (ARBANASI), Hajdinger Gabrijel (DEBELJAK)

6 Babić Ivan (DINARA), Čumurdžija Antonijo (VELEBIT (B)), Kralj Vlatko (VELEB (G)), Palić Josip (Janjevo)

5 Glasnović Antun, Jozić Antun (JANJ), Gulam Stipe (VODICE), Ivić Toni (VODIC), Vučetić Dominik (SABU)

4 Baković Ivan (DINARA), Gobin Karlo (Zadar s.d.d.), Guzić Luka (VELEBIT (B)), Josić-Jurjević Ante (Zadar s.d.d.), Karna Daniell (DINARA), Maleš Šime (ZAGORA), Proroković Hrvoje (SABUNJAR), Tokić Branimir (VELEBIT (B)), Zubović Antonio (Zadar s.d.d.)

 


glasnik2