Joomla Templates and Joomla Extensions by zootemplate.Com

Nogometni savez Zadarske županije Nogometni savez Zadarske županije

Članci

PRVA ŽNL - DRUGA ŽNL / 11.11. - 19.11.

 

1. žnl 17/18

Kolo: 10


Mile Čulina / Pridraga   

HAJDUK (P)   

ARBANASI  

3 : 0

 

Krš / Turanj   

CROATIA (T)   

POLAČA  

1 : 4

 

Vlačine / Škabrnja   

ŠKABRNJA   

VELEBIT (B)  

3 : 0

 

Gordan Demo / Posedarje   

HV POSEDARJE   

DRAGOVOLJAC  

1 : 0

 

Lužine / Zemunik   

ZEMUNIK   

BIBINJE  

2 : 3

 

Dešenj / Sukošan   

ZLATNA LUKA   

DALMATINAC (C)  

2 : 1

 

Sabunike / Privlaka   

SABUNJAR   

PAKOŠTANE  

0 : 5

 

Kolo: 11

 

Krč / Pakoštane   

PAKOŠTANE   

HAJDUK (P)  

10.12.2017 13:00  

Stanko Baričević-Šole / Crno   

DALMATINAC (C)   

SABUNJAR  

19.11.2017 14:00  

Franka Lisice / Bibinje   

BIBINJE   

ZLATNA LUKA  

19.11.2017 14:00  

Dragovoljca / Poličnik   

DRAGOVOLJAC   

ZEMUNIK  

18.11.2017 14:00  

Gradski stadion / Benkovac   

VELEBIT (B)   

HV POSEDARJE  

18.11.2017 14:00  

Kamenta / Polača   

POLAČA   

ŠKABRNJA  

19.11.2017 14:00  

Stanovi pomoćno / Zadar   

ARBANASI   

CROATIA (T)  

18.11.2017 14:00  


 

Tablica

1

PAKOŠTANE    

10

8

1

1

30

6

24

25

     

2

HAJDUK (P)    

10

7

2

1

27

5

22

23

     

3

ŠKABRNJA    

10

5

3

2

23

16

7

18

     

4

DRAGOVOLJAC    

10

5

2

3

14

9

5

17

     

5

ZLATNA LUKA    

10

5

2

3

19

16

3

17

     

6

BIBINJE    

10

4

4

2

25

16

9

16

     

7

POLAČA    

10

4

3

3

16

15

1

15

     

8

DALMATINAC (C)    

10

4

2

4

13

13

0

14

     

9

ARBANASI    

10

3

3

4

10

14

-4

12

     

10

HV POSEDARJE    

10

3

2

5

12

19

-7

11

     

11

ZEMUNIK    

10

2

3

5

9

19

-10

9

     

12

VELEBIT (B)    

10

2

2

6

6

18

-12

8

     

13

CROATIA (T)    

10

2

0

8

11

30

-19

6

     

14

SABUNJAR    

10

1

1

8

7

26

-19

4

     

 

3 Akumulirani žuti kartoni

BIBINJE

Lukić Mate (2301112)

Maruna Šime (2300421)

ZEMUNIK

Baždarić Mario (2300968)

Marušić Mate (2303686)

ZLATNA LUKA

Sudinja Ivan (2303062)

 

2. žnl 17/18

Kolo: 8


Bravarići / Novigrad   

NOŠK   

NOVA ZORA  

2 : 2

Gordan Demo / Posedarje   

PODGRADINA   

MURVICA  

2 : 0

Na Šaraju / Debeljak   

DEBELJAK   

PAG  

1 : 1

Jankuša / Obrovac   

ZRMANJA   

GORICA  

2 : 0


Kolo: 9

 

Julovica / Pag   

PAG   

ZRMANJA  

18.11.2017 14:00  

Dragovoljca / Poličnik   

MURVICA   

DEBELJAK  

19.11.2017 14:00  

Nove Zora / Sv Filip i Jakov   

NOVA ZORA   

PODGRADINA  

19.11.2017 14:00  

Drežlovac / Glavica   

VRČEVO   

NOŠK  

19.11.2017 14:00  


 

Tablica

1

PODGRADINA    

7

5

2

0

10

1

9

17

     

2

ZRMANJA    

7

4

3

0

15

4

11

15

     

3

PAG    

7

4

2

1

11

5

6

14

     

4

DEBELJAK    

7

3

3

1

12

7

5

12

     

5

NOŠK    

7

1

4

2

8

12

-4

7

     

6

GORICA (-1)    

7

2

1

4

10

14

-4

6

     

7

VRČEVO    

6

1

1

4

8

16

-8

4

     

8

NOVA ZORA (-1)    

7

1

1

5

10

16

-6

3

     

9

MURVICA (-1)    

7

1

1

5

9

18

-9

3

     

 

3 Akumulirani žuti kartoni

MURVICA

Surać Antonio (2302281)

PODGRADINA

Breulj Marin (2302174)

glasnik2